Nasz Zespół

projektanci z doświadczeniem

O firmie

Firma „JUPP Jakub Urbaniak Pracownia Projektowa” stawia sobie za cel kształtowanie nowej, lepszej przestrzeni do życia.
Dokładamy wszelkich starań aby nasze projekty charakteryzowały:
– dobra urbanistyka, czyli przyjazne rozwiązania przestrzenne miast, ulic, osiedli
– estetyka i trwałość budynków
– funkcjonalne i komfortowe wnętrza
– energooszczędność budynków

Nasza firma współpracuje z wykwalifikowanymi i doświadczonymi specjalistami. W skład zespołu wchodzą architekci, konstruktorzy, projektanci instalacji, projektanci dróg, akustycy, rzeczoznawcy BHP i PPOŻ, oraz inni.

Jakub Urbaniak

architekt IARP|właściciel

Członek Wielkopolskiej Okręgowej Izby Architektów (nr WP-1009), posiada uprawnienia budowlane w specjalności architektonicznej do projektowania bez ograniczeń. Dodatkowo posiada uprawnienia audytora energetycznego związane z projektowaniem i badaniem budynków energooszczędnych i pasywnych.
W 2007 roku ukończył studia architektoniczne na Politechnice Poznańskiej, z wynikiem bardzo dobrym. W trakcie i po studiach zdobywał doświadczenie w renomowanych biurach projektowych w Stanach Zjednoczonych – Red Architects, w Wielkiej Brytanii – Terry O’Neill Architects oraz  w Polsce – APA Jacek Bułat. Od 2014 roku prowadzi własną pracownię w Poznaniu pod nazwą JUPP.

Oliver Kłos

architekt


W 2018 roku ukończył studia architektoniczne na Uniwersytecie Technologiczno-Przyrodniczym w Bydgoszczy, z wynikiem bardzo dobrym. Od 2018 roku pracuje dla JUPP.